TAXI32 – „FIRMA PRZYJAZNA RODZINIE”

O FIRMIE SŁÓW KILKA…


Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma ZSKT „NON-STOP TAXI” od 1992 roku działa na rynku białostockim w zakresie przewozu pasażerów.

Naszym sercem jest centrala, której prowadzenie powierzyliśmy wykwalifikowanym telefonistkom i dyspozytorkom. To one są pierwsze w kontaktach z klientem. Do pomocy mają system komputerowy, oraz cyfrowe łącze telefoniczne ISDN z identyfikacją numeru przychodzącego, co bardzo przyśpiesza przyjmowanie zamówień

Honorujemy także „Białostockie Karty Dużej Rodziny”

JAKOŚĆ – TO PODSTAWA !

Jakość świadczonych usług wyróżnia nas spośród innych korporacji taksówkowych, świadczy o tym fakt współpracy z ok. 60-cioma firmami w systemie przewozów bezgotówkowych oraz uzyskaniem tytułu: „FIRMA PRZYJAZNA RODZINIE”

Posiadamy 200 aut osobowych różnych marek zachodnich.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie okazane naszej firmie. Jesteśmy dumni, że będziecie Państwo naszymi Klientami.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Wieloletnie doświadczenie w transporcie osobowym i pełny profesjonalizm pozwala zapewnić nam wysoki stopień bezpieczeństwa. Samochody, którymi Państwo będziecie podróżować są wygodne oraz zawsze w idealnym stanie technicznym. Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedzialnego przewoźnika, którego dewizą jest atrakcyjna cena, wysoka jakość usługi i bezpieczeństwo powinniście zaufać właśnie nam.

CAŁĄ DOBĘ SŁUŻYMY PAŃSTWU NASZYMI USŁUGAMI!

Firma

przyjazna klientom

Pracujemy

24h/dobę

Jakość

to podstawa

NASZA SIEDZIBA
ul. Warszawska 76 XI p.

15-078 Białystok

biuro czynne: PN – PT: 11.00 – 14.00
tel. 85 732-32-32